-sidi education-spot_img
4.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#valutor

Ç’po ndodh me këmbimin valutor? Bie dollari, po Euro?

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do blihet me 100.3 lekë dhe do shitet me 101.3 lekë. Euro sot në tregun shqiptar të...

Këmbimi valutor: Ç’po ndodh sot me monedhat e huaja?

Sot, më 27 shtator 2023, dollari amerikan blihet me 100.9 lekë dhe shitet me 102.3 lekë. Monedha evropiane Euro blihet me 106.4 lekë dhe shitet...

Këmbimi valutor: Ç’po ndodh sot me monedhat e huaja?

Sot, më 26 shtator 2023, dollari amerikan blihet me 99.8 lekë dhe shitet me 100.8 lekë. Monedha evropiane Euro blihet me 105.9 lekë dhe shitet...

Këmbimi valutor: Me sa po blihen e shiten monedhat e huaja sot

Sot, më 25 shtator 2023, dollari amerikan blihet me 99.3 lekë dhe shitet me 100.2 lekë. Monedha evropiane Euro blihet me 105.4 lekë dhe shitet...

Këmbimi valutor: Dollari rritet, Euro statike

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do blihet me 99.5 lekë dhe do shitet me 100.4 lekë. Monedha evropiane euro do...

Këmbimi valutor 15 shtator: Rriten dollari, euro dhe paundi

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do blihet me 99.7 lekë dhe do shitet me 101.1 lekë. Euro do blihet me...

Bie sërish euro dhe dollari, ja çfarë ndodh me kursin e këmbimit valutor

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 98.2 lekë dhe do të shitet me 99.5 lekë. Euro do blihet...

Këmbimi valutor: Bie dollari e paundi, po euro?

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 98.5 lekë dhe do të shitet me 99.8 lekë. Ndërkohë euro sot...

Këmbimi valutor: Euro vijon rritjen, dollari “në vendnumëro”

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do të blihet me 98.9 lekë dhe do të shitet me 100.2 lekë. Monedha evropiane...

Këmbimi valutor, 11 shtator 2023, rriten dollari dhe euro

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 99 lekë dhe shitet me 100.3 lekë. Monedha evropiane euro sot do blihet me...

Latest news

/5pyetjet.al