-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#valutor

Këmbimi valutor 7 dhjetor/ Me sa blihen dhe shiten dollari, euro dhe monedhat e tjera!

Një dollar amerikan sot në tregun e këmbimit valutor shqiptar do të blihet me 110.6 lekë dhe do shitet me 111.7 lekë. Ndërkohë euro do...

Dollari në ‘pikiatë’, Euro vijon rritjen/ Njihuni me këmbimin valutor për sot, 5 dhjetor 2022!

Dollari amerikan vazhdon të pësojë rënie. Në tregun e këmbimit valutor shqiptar një dollar blihet me 109 lekë dhe shitet me 111.8 lekë. Ndërsa euro...

KËMBIMI VALUTOR për datën 26 Nëntor/ Me sa shiten dhe blihen dollari, euro dhe monedhat e tjera!

Dollari amerikan është blerë këtë të shtunë, 26 Nëntor me 111.7 lekë dhe është shitur me 113 lekë sipas kursit të këmbimit, duke treguar...

Këmbimi valutor sot, 18 nëntor 2022/ Me sa shiten dhe blihen dollari, euro dhe monedhat e tjera!

Dollari amerikan është blerë këtë të premte, 18 Nëntor me 112.4 lekë dhe është shitur me 113.3 lekë sipas kursit të këmbimit, duke treguar...

Këmbimi valutor për datën 29 Tetor/ Me sa shiten dhe blihen dollar, euro dhe me monedhat e tjera

Dollari amerikan është blerë këtë të mërkurë, 29 Tetor me 117.9 lekë dhe është shitur me 119 lekë sipas kursit të këmbimit, duke treguar...

Latest news

/5pyetjet.al