-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Dollari në ‘pikiatë’, Euro vijon rritjen/ Njihuni me këmbimin valutor për sot, 5 dhjetor 2022!

Kryesoret

Dollari amerikan vazhdon të pësojë rënie. Në tregun e këmbimit valutor shqiptar një dollar blihet me 109 lekë dhe shitet me 111.8 lekë.

Ndërsa euro me një rritje të lehtë sot blihet me 116.2 lekë dhe shitet me 116.9 lekë.

Paundi britanik blihet me 134.7 lekë dhe shitet me 135.8 lekë.

Ndërsa franga zvicerane sot do blihet me 116.9 lekë dhe do shitet me 117.8 lekë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit