-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

KËMBIMI VALUTOR për datën 26 Nëntor/ Me sa shiten dhe blihen dollari, euro dhe monedhat e tjera!

Kryesoret

Dollari amerikan është blerë këtë të shtunë, 26 Nëntor me 111.7 lekë dhe është shitur me 113 lekë sipas kursit të këmbimit, duke treguar dobësim.

Sakaq monedha evropiane Euro blihet me 116.3 lekë dhe shitet me 116.9 lekë, duke treguar gjithashtu dobësim.

Paundi britanik sot blihet me 134.3 lekë dhe shitet me 135.5 lekë duke treguar dobësim.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit