-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

vëllai

Vëllai i Liridonës: Vrasësit i njohim, një prej tyre ka ngrënë bukë në familjen tonë

Vëllai i Liridona Ademajt, ka folur për News24, në lidhje me vrasjen mizore të motrës së tij, nisjen e dyshimeve tek Naim Murseli dhe...

Vrasja e Liridonës, vëllai: Ja kur nisën dyshimet, Naimi nuk dinte se çfarë thoshte…

Pak ditë pas vrasjes së Liridona Ademajt, 30-vjeç në Prishtinë, vëllai i saj ka folur për News 24 dhe ka rrëfyer gjithçka në lidhje...

Krim në familje/ Vëllai qëllon vëllanë pas sherrit në shtëpi

Një person është arrestuar mbrëmë në Çorovodë pasi qëlloi me thikë vëllanë pas një debati në familje. “Shërbimet e Komisariatit të Policisë Skrapar arrestuan...

Del foto e autorit të vrasjes së Valter Fierzës në Shkodër, arrestohet vëllai i tij

Personi që shihni në foto është 24-vjeçari Klodian Mhilli autori i dyshuar i vrasjes së 33-vjeçarit, Valter Fierza mbrëmjen e së enjtes në fshatin...

Aksioni i RENEA-s në Vlorë, në pranga vëllai i ‘Tesit të Selenicës’

https://youtu.be/msxApIbAbUI Të paktën 5 persona janë shoqëruar ndërsa 2 pistoleta janë sekuestruar nga forcat RENEA në Vlorë mbrëmjen e kësaj të diele. RENEA kreu kontrolle...

PD: Agron Malaj i Matit tendera përmes vëllait, hotel me 5 yje në Dhërmi

Grupi i Seli Berishës nga selia e PD-së denoncoi sot vëllanë e kryetarit të bashkisë së Matit, Agron Malaj. Zëdhënësja për Anti-Korrupsionin në Partinë Demokratike,...

E rëndë në Pogradec, vëllai i ngul thikën vëllait pas sherrit banal, autori ia mbath

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tushemisht të Pogradecit, ku një 50-vjeçar ka qëlluar me thikë vëllanë e tij 44-vjeçar,...

Tragjedi në familje, vëllai 3-vjeçar vret me pistoletë motrën 1 vjeç

Një tragjedi e rëndë ka ndodhur në Kaliforni, në San Diego, ku një fëmijë vetëm 1 vjeç është vrarë nga plumbi i pistoletës që...

Vëllai i Kiarës feston ditëlindjen, ja urimi i veçantë i Luizit…

Ditën e sotme vëllai i Kiara Titos, Ryan feston 12-vjetorin e lindjes. Ai është uruar në mesnatë nga motra e tij, e cila ka...

Flet vëllai i italianit që e vrau shqiptari se e kapi me gruan: S’e meritonte të vdiste kështu!

Ka kaluar tashmë një muaj pas tragjedisë në Itali, ku Taulant Malaj vrau italianin Massimo De Santis, vajzën e tij 16-vjeçare Xhesika si edhe...

Latest news

/5pyetjet.al