-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Vëllai i futi plumbin për pronën, i plagosuri niset drejt ‘Traumës’

Kryesoret

Haziz Musai i cili u plagos me pistoletë mëngjesin e sotëm nga vëllai i tij N.Musai, është nisur për në spitalin e Traumës.

I plagosuri është në gjendje të rëndë për jetën pasi u godit me armë zjarri nga vëllai i tij.

Policia ka raportuar se sherri mes tyre ka qenë për arsye prone ku 77-vjeçari N.Musai qëlloi me armë zjarri Haziz Musain, ky i fundit u përgjigj duke e qëlluar me sopatë. Por gjendja e tij shëndetësore është e rëndë dhe kritike.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit