-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Tragjike! Shqiptari tap në alkool plagos vëllanë me thikë

Kryesoret

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të dielë në komunën e Vitisë në Kosovë, ku vëllai ka plagosur me thikë vëllanë.

Mediat fqinje raportojnë se pas një sherri mes dy vëllezërve njëri prej tyre ka goditur me thikë tjetrin, shkak është bërë një debat për përdorimin e alkoolit.

Sipas mediave autor i plagosjes ka qenë 44-vjeçari, i cili ka goditur me thikë vëllain e tij 34-vjeçar.

I plagosuri është dërguar në spitalin e Gjilanit për trajtim mjekësor.

Rasti thuhet se është në procedim dhe se Policia tashmë ka dërguar në mbajtje të dyshuarin.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit