-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

vëllai

Vrasja e 38-vjeçares shqiptare në Itali, arrestohet bashkëjetuesi, ia prezantoi vëllai

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e 38-vjeçares shqiptare Anila Ruçi në shtëpinë e saj në Scaldasole, Pavia. Karabinierët kanë arrestuar në spital...

24-vjeçari rreh kunatën e vëllait dhe të shoqin, i ati dhunon policin që erdhi ta arrestojë

Një 24-vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Dibër, pasi akuzohet se, gjatë një konflikti kanosi dhe goditi me sende të forta kunatën...

Safet Gjici humbet vëllanë e dytë brenda pak muajsh

Tjetër ngjarje e trishtë në familjen e Safet Gjicit. Vetëm pak muaj pasi humbi vëllain Lavdërimin, kryetari i bashkisë së Kukësit ka humbur një...

“Ke fshehur vëllanë kriminel”! Alibeaj i përgjigjet Berishës: Je komunist

Kryetari i komanduar i PD-së, Enkelejd Alibeaj i është përgjigjur pasditen e sotme akuzave të Sali Berishës, i cili tha paradite se Edi Rama...

Flet vëllai i Hutrës, mes lotësh u kërkon falje familjeve të viktimave: Të digjet me benzinë!

Vëllai i Dan Hutrës, autori i tre vrasjeve pak ditë më parë në Tiranë, ka dhënë një intervistë. Ai ka kërkuar falje publike familjeve...

Shkroi emrin, por firma u bë me shenjë gishti/ Si ia mori gjyqtarja shtëpinë vëllait!

Një akt-dhurimi i dyshuar i falsifikuar për një banesë në Shkodër është problematika e radhës e emisionit Stop në Tv Klan. Ardiana Barbullushi denoncon...

Kush i ka 500 mijë Eurot? Dy provat dhe gafa e vëllait që çoi Klosin në pranga

Dy janë provat e forta në dorën e prokurorisë që arrestoi ish-zyrtaren e Kryeministrisë, Alda Klosi, që ka qenë shefe kabineti e ish-zv/ kryeministrit...

Petrit Vasili: Kush është ‘Vëllai i madh’ që monitoron 2.8 mln qytetarë?

Nënkryetari i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili teksa i referohet shkrimit të medias gjermane për monitorimin që krimi i bën policisë thotë se është...

Vrau më sëpatë gruan dhe vëllain e tij, flasin të afërmit: Si e morëm vesh krimin e rëndë!

Një krim i rëndë tronditi sot Gramshin, ku burri i moshuar vrau me sëpatë gruan dhe vëllain e tij. Ngjarja ndodhi pasditen e sotme...

Vrau me sëpatë gruan dhe vëllain, flet Kryeplaku i fshatit: Nuk kishin konflikte!

Kryeplaku i fshatit Tervol të Gramshit, Ermal Sharku ka folur për ngjarjen e rëndë që tronditi vendin, ku Xhevit Sinani vrau me sëpatë gruan...

Latest news

/5pyetjet.al