-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

zgjidhje ligjore

Vota e Diasporës në pritje të një zgjidhjeje ligjore

Përfaqësues të partive politike, shoqërisë civile dhe Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, diskutuan të martën për garantimin e të drejtës së votës për diasporën shqiptare,...

Latest news

/5pyetjet.al