-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Fifi në një romancë të re?

Kryesoret

Këngëtarja Filloreta Raçi, e përfolur për lidhjet ë saja dashurore dhe e mbi komentuar nga publiku për romancën që përjetoj në Big Brother me futbollistin Granit Cana.

Por ajo së fundmi ka ndarë një postim në Instastory, ku duket dora e saj e shtrënguar nga një dorë tjetër, ku mesa duket artistja ka konfirmuar se po përjeton një romancë të re.

Storyn ajo e ka shoqëruar me këngën “You are the reason” (ti je arsyeja). /5pyetje.al

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit