-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Euro e pandryshueshme, rritet sërish dollari

Kryesoret

Banka e Shqipërisë ka njoftuar se euro vazhdon të jetë në vlera të ulëta. Monedha europiane do të shitet për 116.7 lekë. Nga ana tjetër një ulje të ndjeshme ka pësuar dhe paundi britanik, i cili do të blihet me 129.2 dhe shitet me 133.

Dollari amerikan do të këmbehet me 119.46 dhe ka pësuar një rritje prej 1.39 lekësh.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Leave a Reply

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit