-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Berisha “i ftohtë” me SHBA-të, po Meta çfarë marrëdhëniesh ka?

Kryesoret

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta në një intervistë për Kontrast ka folru dhe për marrëdhëniet e tij me SHBA-të dhe ambasadoren Yuri Kim.

Ai ka treguar se me këtë të fundit ruan një marrëdhënie korrekte.

“Marrëdhëniet e mia e kam thënë, kanë qenë dhe mbeten gjithnjë shumë të mira. Po me ambasadoren? Besoj se janë mjaft korrekte dhe të hapura”, tha Meta.

Kim javën e kaluar ka zhvilluar një takim me Metën në selinë e Partisë së Lirisë. Sipas Metës kjo ka konfirmuar se marrëdhëniet mes tyre nuk janë të krisura.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit