-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Ishte baba i tre fëmijëve, vdes polici në Greqi, ra nga 4 metra lartësi

Kryesoret

Një ngjarje tragjike është shënuar pasditen e së martës në ishullin e Korfuzit në Greqi, me viktimë një polic 47-vjeçar.

Siç raportojnë mediet vendase polici ka rënë nga një lartësi prej katër metrash, pasi ishte duke bërë punime në shtëpinë e tij.

Si rrjedhojë polici me origjinë nga Janina humbi jetën në vend. Polici fatkeq ishte baba i tre fëmijëve dhe shërbente prej vitesh në Policinë e Korfuzit.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit