-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Këmbimi valutor për datën 29 Tetor/ Me sa shiten dhe blihen dollar, euro dhe me monedhat e tjera

Kryesoret

Dollari amerikan është blerë këtë të mërkurë, 29 Tetor me 117.9 lekë dhe është shitur me 119 lekë sipas kursit të këmbimit, duke treguar dobësim.

Sakaq monedha evropiane Euro blihet me 117.7 lekë dhe shitet me 118.4 lekë, duke treguar forcim.

Paundi britanik sot blihet me 136 lekë dhe shitet me 137.5 lekë, duke treguar forcim.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit