-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

La pas bashkëshorten dhe fëmijët/ Shqiptari që u përplas për vdekje në Greqi do të varroset në Atdhe!

Kryesoret

Emigranti shqiptar që u përplas për vdekje në Greqi do të varroset në atdhe, raportojnë mediet lokale. 47-vjeçari fatkeq, ndërroi jetë dje, 1 nëntor.

Aksidenti tragjik ndodhi në rrugën Michail Psellou, në lindje të Selanikut , kur shqiptari fatkeq ka dalë nga makina për të ndërruar gomën e mjetit, kur një kamion e ka marrë përpara dhe e ka përplasur për vdekje.

47-vjeçari la pas bashkëshorten dhe fëmijët.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit