-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#shqiptar

VIDEO/ Çudit prifti shqiptar në Argjentinë: Messi është arbëresh!

Një prift shqiptar në Argjentinë, i quajtur Monsinjor Alejando Greco (Aleksandër Greko),  pretendon se origjina e nënës së Mesit është arbëreshë. Këtë deklaratë e...

PAMJE TË RËNDA/ Viktima i shtrirë në tokë dhe gjysmë i zhveshur, dalin pamjet pak pas ekzekutimit të dy shqiptarëve në Athinë!

Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me ekzekutimin e dy shqiptarëve një natë më parë në Athinë. Sipas mediave greke, shqiptarët e vrarë...

Ekzekutimi i dy shqiptarëve në Athinë, njëri prej tyre ishte bodyguard në klubin e natës ku ndodhi ngjarja!

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në një klub natë në Athinë, ku pas një sulmi me armë kanë mbetur...

Vrau dy shqiptarët në mes të Athinës, autori mbante maskë kirurgjikale dhe kapuç!

Autori që vrau dy shqiptarët dhe plagosi një tjetër në një kafene në Athinë mbante një maskë kirurgjikale dhe një kapuç për të fshehur...

Rëndohet bilanci i ekzekutimit në Athinë, ndërron jetë edhe shqiptari tjetër!

Rëndohet bilanci i ekzekutimit në Athinë ku një person ka qëlluar drejt dy shtetasve me kombësi shqiptare. Mediat greke raportojnë se si pasojë e...

KUJDES, PAMJE TË RËNDA/ Del momenti i ekzekutimit të shqiptarit në Athinë!

Një vrasje ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në një lokal në sheshin e Nea Smyrni të Athinë. Sipas mediave lokale dyshohet se ngjarja...

Ekzekutimi me dy plumba në kokë i shqiptarit në Athinë, mediat greke nxjerrin pamjet pas ngjarjes!

Një shqiptar ka humbur jetën si pasojë e një shkëmbimi zjarri në Greqi. Mediat greke raportojnë se një person ka hapur zjarr jashtë ambienteve...

Larje hesapesh mes bandave/ Të shtëna me armë në Greqi, ekzekutohet një shqiptar, plagosen dy të tjerë, mes tyre një grua!

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në kryeqytetin e Greqisë, Athinë, ku raportohet se ka pasur të shtëna armësh në sheshin ‘ Bea Smyrni’,...

Ministria e Jashtme: S’ka viktima me kombësi shqiptare në Kanalin Anglez!

Ministria e Punëve të Jashtme të Shqipërisë ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur këtë të mërkurë në Kanalin Anglez, ku...

Identifikohet shqiptari që vdiq në Itali, pësoi aksident pranë banesës së tij teksa kthehej nga puna!

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Brescia të Italisë ku një makinë tip “Benz” ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një...

Latest news

/5pyetjet.al