-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Bie aksidentalisht nga pallati, humb jetën një person në Durrës

Kryesoret

Një i moshuar ka humbur jetën pasi ka rënë aksidentalisht nga lartësia e pallatit.

Policia e Durrësit bën me dije se ka humbur jetën 83-vjeçari me inicialet J.P.

Njoftimi:

Rreth orës 21:00, në lagjen nr. 3 Durrës, shtetasi J. P., 83 vjeç, dyshohet se aksidentalisht  ka rënë nga lartësia e pallatit dhe për pasojë ka humbur jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit