-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

PAMJE TË RËNDA/ Viktima i shtrirë në tokë dhe gjysmë i zhveshur, dalin pamjet pak pas ekzekutimit të dy shqiptarëve në Athinë!

Kryesoret

Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me ekzekutimin e dy shqiptarëve një natë më parë në Athinë. Sipas mediave greke, shqiptarët e vrarë janë të moshës 41 dhe 44 vjeç, ndërsa dyshohet se të dy kanë të shkuar të errët kriminale.

Ekzekutimi i dy shqiptarëve në Athinë, njëri prej tyre ishte bodyguard në klubin e natës ku ndodhi ngjarja!

Emrat e viktimave ende nuk janë publikuar, por raportohet se 41-vjeçari ka qenë i skeduar për trafik droge, armëmbajtje pa leje dhe grabitje, ndërsa viktima tjetër ka qenë i skeduar për trafik droge. Dyshohet se vrasja e tyre ka ndodhur për larje hesapesh.

Mediat greke thonë se autori i krimit mendohet të jetë një vrasës profesionist, pasi ai ka qenë i saktë në mënyrën si ka kryer krimin.

Në videot e bëra publike, shihet një person tepër gjakftohtë, i cili afrohet pranë tavolinës ku ndodheshin dy shqiptarët dhe i qëllon ata për vdekje.

Njëri vdiq në vend, ndërsa tjetri ndërroi jetë në spital. Plumbat kanë prekur edhe një vajzë 31-vjeçare, e cila nuk ka asnjë lidhje me ngjarjen. Ajo u transportuar në spital.

Vrau dy shqiptarët në mes të Athinës, autori mbante maskë kirurgjikale dhe kapuç!

Autori ishte i veshur me të zeza dhe mbante në kokë një kapuç, ndërsa fytyrën e kishte të mbuluar me një maskë kirurgjikale.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit