-sidi education-spot_img
35.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Pajtohet Luizi me Maestron

Kryesoret

Ndonëse Luizi u betua se nuk do t’i fliste më Maestros, mesa duket qëndrimi 24 orë çdo ditë me të, ia ka vështirësuar situatën.

Ata të dy bënë sërish paqe, duke harruar në një farë mënyre të gjitha ofendimet që kanë bërë ndaj njëri-tjetrit.

Luizi sot i dhuroi Armaldos njërën prej xhaketave të tij. Maestro provoi disa prej tyre, ndërsa i tha Luizit se ata e kanë konstruktin e trupit të njëjtë.

Ai madje, kur provonte xhaketat e Luizit shkonte te vajzat dhe i pyeste për përshtypjet e tyre. Edhe pse prej 60 ditësh ata ishin miq të pandarë në shtëpi, debati i ashpër mes tyre, kur Maestro iu afrua Oltës në mënyrë që ajo të mos e dërgonte në nominim, çoi në përçarjen e dyshes.

Nuk dihet se si do vijojë kjo marrëdhënie, por pritet të shihet në ditët në vijim.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit