-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Aleancë kundër Luizit, Dea dhe Kristi flasin hapur: Do të jetë turp të fitosh ti

Kryesoret

Në një bisedë të zhvilluar mes Kristi, Dea dhe Luizit janë shprehur kundër këngëtarit shkodran për të shkuar në finale dhe për ta fituar.

Sipas Deas Luizi është më i dobëti në shtëpi dhe se nuk e meriton të shkojë në finale.

Ndërkohë Luizi u kthye duke  thënë se nuk ka filtruar dhe shfrytëzuar askënd.

“Ti ke të gjitha karakteristikat më të këqija të një njeriu. Çfarë do të bësh më shumë,” u shpreh Dea.

Ndërkohë Kristi u shpreh se është turp që të fitojë ai.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit