-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Takimi në Ohër, shefi i kabinitetit të Konjufcës: Serbia kësaj here merr koston që meriton

Kryesoret

Shefi i kabinetit të kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Ilir Kërçeli ka reaguar për takimet që po mbahen në Ohër.

Ai për mes një postimi është shprehur se Serbia do të kthehet nga qyteti maqedonas destruktive si gjithmonë dhe sipas tij kësaj herë do të marrë koston e merituar.

Kërçeli më tej ka shkruar se nuk ka Asociacion anti-kushtetues që cënon shtetësinë e Kosovës.

“Serbia kthehet nga Ohri, destruktive si gjithmonë. Veç kësaj radhe do e marrë edhe koston e merituar.

Nuk ka asociacion i cili shkel Kushtetutën e cenon integritetin dhe sovranitetin e Republikës së Kosovës,” ka shkruar Kërçeli.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit