-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Çfarë po ndodh mes tyre? Kristi dhe Dea çifti më i ri i BB?

Kryesoret

Ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes.

Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë, duke transmetuar shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historit e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

Teksa Kristi ka qenë duke bërë dush, Dea Mishel e ka ndihmuar atë të pastronte qafën dhe kokën, pasi e kishte të vizatuar.

Një gjë e tillë i ka habitur ndjekësit, e kjo jo vetëm prej afrimitetit që të dy kishin, por edhe sepse Kristi ka lejuar një gjë të tillë.

Theksojmë se më herët Dea ka thënë se ka tension në momentin kur i afrohet Kristi.

Çift i në BB? Dea Mishel në dush me Kristin
Çift i në BB? Dea Mishel në dush me Kristin

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit