-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Shkëmbim zjarri në kufirin Shqipëri-Kosovë

Kryesoret

Gjatë natës në media raportohet se ka pasur një shkëmbim me armë zjarri në kufirin mes Shqipërisë dhe Kosovës.

Protagonistë kanë qenë grupet e trafikut të emigrantëve sirianë. Paraprakisht nuk raportohet për të lënduar.

Ka të arrestuar, por edhe që kanë ikur të arratisen duke përfituar nga errësira. Në vijim pritet një sqarim nga policia e Kukësit për kronologjinë dhe detajet.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit