-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Alarm për bombë brenda Kuvendit të Malit të Zi

Kryesoret

Alarm për bombë në godinën e Kuvendit të Malit të Zi.

Godina është evakuuar. “Vijesti”  shkruan se alarmi është dhënë në polici pak para orës 08:00.

“Anëtarët e Administratës së Policisë janë duke ndërmarrë masa dhe veprime në kompetencë të tyre, ndërsa informacioni është duke u verifikuar”, tha policia.

Edhe në shkollat në disa qytete të Malit të Zi po ashtu ka pasur alarme për bomba.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit