-sidi education-spot_img
20.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kreshnik Çollaku ironizon Berishën për kërcënimet brenda PD-së

Kryesoret

Deputeti i Partisë Demokratike, Kreshnik Çollaku ka ironizuar Sali Berishën pas kërcënimeve ndaj deputetëve, pas mbledhjes së Kryesisë.

“Une denoj e refuzoj me perbuzje cdo akt bullizimi verbal ndaj kolegeve te mi deputete.

Me vjen mire qe dhe zoti Berisha e beri kete,pasi qe nga 8 janari e ne vijim kjo u ndodh ne menyre sistematike cdo deputeti,burre e grua qe ka patur mendim ose qendrim ndryshe.

Mendimet e kunderta,debati kritika,jane jo dobesi por forca jone.

Ky eshte integritet e dinjitet.

Sot Partia Demokratike eshte forca e vetme qe ofron kete dimension lirie dhe ngjan kaq e vetmuar ne kete oqean konformizmi e hipokrizie kolektive” shkruan ai.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit