-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“Kam dy vite që i kam”, Fatma “nxjerr” nga moda linjën e re të Kiara Titos

Kryesoret

Ditën e sotme Kiara Tito prezantoi projektin e saj të ri, linjën e rrobave të banjos. Por ajo ç’ka ka tërhequr vëmendjen janë modelet e rrobabanjove të cilat disa persona i kanë parë dhe më parë.

Gazetarja Fatma Haxhialiu është pyetur nga ndjekësit se mos po i bën reklamë rrobave të Kiarës, pasi i kishte njësoj si koleksioni i saj.

Fatma ka bërë një postim me të njëjtat rrobabanjo me një palë nga linja e Kiarës dhe shkruan:

“Meqë ma keni çuar shumë këtë foto, jo nuk kam veshur rrobat e banjës të linjës së Kiarës, kam dy vite që i kam këto, nuk më kujtohet emri i brandit, por vajzat janë shqiptare e ndoshta bashkëpunojnë me Kiarën”.

Siç shihet dhe nga fotoja, rrobat janë njësoj. Tashmë pritet që fjalën e fundit për këtë rastësi ta ketë Kiara.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit