-sidi education-spot_img
29.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Habit Luizi, ja si e ka shënuar emrin e Kiarës në telefon…

Kryesoret

Ish-banori dhe fituesi i “Big Brother VIP 2”, Luiz Ejlli, feston sot 38-vjetorin e tij të lindjes.

Ka qenë partnerja e tij, Kiara, që i ka përgatitur një surprizë romantike në mesnatë, ndërsa vetë Luizi e falenderoi publikisht duke i shkruar krahas video me trëndafila të kuq: “Faleminderit që ekziston”.

Ata e kanë pritur të dy ditëlindjen dhe kanë shijuar mbrëmjen së bashku, ndërsa Kiara ka nisur t’i kërkojë llogari për pyetjet që ndjekësit i bënin në Twitter.

Dikush e ka pyetur Kiarën si ia ka vendosur emrin Luizi në telefon, ndërsa ajo i tregon: “Korba”.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit