-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Luizi paralajmëron projektin e ri, as në aktrim as në muzikë, ja ku do ta shohim në të ardhmen

Kryesoret

Luizi Ejlli që pas daljes nga Big Brother dhe famës së madhe që mori pas shpalljes si fitues i këtij kompeticioni ka vendosur të mos bëje asnjë ditë pushim duke qëndruar aktiv për të gjithë fansat e tij.

Një postim së fundmi në story-n e tij në Instagram, Luizi ka publikuar një video në zyrat e televizionit “Top Channel” krah stafit të emisionit që pritet të startojë shumë shpejt, “Dancing With the Stars”.

Me gjana t’mira, me gjana t’bukra,” thotë ai teksa paralajmëron një rol në show-n e kërcimit, për të cilin ende nuk dimë asgjë konkrete.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit