-sidi education-spot_img
18.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“Mezi po pres”, Fifi vjen me një projekt të ri

Kryesoret

Fifi ka zbuluar projektin e ri muzikor i cili do të jetë një bashkëpunim ku pas projektit “Përjetësi” me të cilën korren sukses të madh duke marr mbi 40 milionë klikime në “Youtube”, Ermali dhe Fifi kanë bashkuar forcat për hitin e radhës.

Ishte Fifi ajo e cila zbuloi lajmin, por pa dhënë detaje.

Në një foto në Instastory ajo shkruan: “Menzi po pres me dalë kjo këngë.. më shumë s’di çfarë të them..”

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit