-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Këngëtarja sjell në jetë fëmijën, i vë emri në kujtim të vëllait

Kryesoret

Këngëtarja Barbana Dini ka përjetuar sot emocionet e para të mëmësisë pasi ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë dhe është një vajzë.

Ka qenë vetë këngëtarja e cila ka ndarë me ndjekësit e saj lajmin emocionues për të bashkëshortin e gjithë dashamirësit e mbështetësit e saj.

Ajo gjithashtu ka zbuluar dhe emrin e vogëlushes, e cila është Ergola Ergi Parubi, në kujtim të vëllait të saj të ndjerë këngëtarit, Ergi Dini i cili humbi jetën tragjikisht në një aksident me motor.

Çdo vit, Barbana e kujton të vëllanë me dedikime prekëse në mungesë të tij. Por me ardhjen në jetë të vajzës së saj, emri i tij do të trashëgohet e kujtohet ndër breza përmes Ergolës.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit