-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Alarm në Kapitol, një automjet i dyshimtë në horizont

Kryesoret

Departamenti i Policisë së Kapitolit në Washington ka evakuuar zonën ndërsa oficerët po hetojnë një automjet të dyshimtë.

Një qen policie kontrolloi automjetin në fjalë dhe policia urdhëroi menjëherë evakuimin.

Policia e Kapitolit është përgjegjëse për sigurinë brenda dhe përreth kompleksit të Kapitolit, ku ndodhen dy dhomat e Kongresit.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit