-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“Ëndrra e çdo vjehrri/e!” Luizi ka dy fjalë për prindërit e Kiarës

Kryesoret

Kiara dhe Luizi duket se përveç se me njëri-tjetrin, po kalojë kohë edhe me familjet përkatëse edhe këtë e kanë treguar edhe në rrjetet e tyre sociale.

Së fundmi fituesi i BBV2 është shfaqur në shoqërinë e prindërve të Kiarës.

Prindërit, Kiara dhe Luizi kanë pozuar, një fotografi të cilën vetë artisti e ka ndarë në instagramin e tij ku shkruan: “Janë të mirë.”

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit