-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Autobusi bie në humnerë, një i vdekur dhe disa të plagosur

Kryesoret

Një aksident i rëndë është regjistruar në SHBA, ku një autobus i cili po transportonte nxënës të një shkolle të mesme në Long Island në një koncert në Pensilvani, ka rënë në humnerë.

Nga ky aksident raportohet të paktën një i vdekur dhe dhjetëra të tjerë të plagosur.

Aksidenti ndodhi në Interstate 84, në një pikë rreth 120 kilometra në veri të Nju Jorkut.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit