-sidi education-spot_img
33.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Dalin fotot, ky është i riu shkodran që u ekzekutua me armë zjarri, shkak sherri në lokal

Kryesoret

Personi në foto është i riu Valter Fierza, i cili mbeti i vrarë nga të shtënat me armë zjarri mbrëmjen e sotme në fshatin Hot i Ri në Shkodër.

Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor, të cilët kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve që çuan në këtë vrasje.

Valter Fierza u ekzekutua në derë të shtëpisë, dalin pamjet e para nga vendngjarja

Ndërkohë, janë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonës me qëllim kapjen e autorit/ve, ndërsa shkak dyshohet të jetë bërë një konflikt i çastit në një lokal të fshatit.

Njoftimi i policisë:

Shkodër/Informacion paraprak: Rreth orës 21.48, në fshatin Hot i Ri, në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri shtetasi V.F, rreth 33 vjeç, banues në fshatin Hot i Ri, Shkodër. Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor. Janë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonës me qëllim kapjen e autorit/ve. Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Vrasja e 33-vjeçarit, familjarët e gjetën të vrarë jashtë makinës dhe lajmëruan policinë

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit