-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Tre aksidente në pak orë në Lezhë, furgoni merr para këmbësoren, përfundon në spital

Kryesoret

Aksidenti i tretë për sot është regjistruar në Lezhë pasditen e kësaj të enjte. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në hyrje të Lezhës përballë një karburanti.

Në aksident është përfshirë furgoni i linjës Lezhë- Torovicë i cili ka përplasur një këmbësore.

Tjetër aksident në Lezhë, makina përplas motorin, largohet nga vendi i ngjarjes

Mësohet se këmbësori ka qenë duke kaluar nga njëra anë në anën tjetër të rrugës kur është marrë para nga furgoni.

Këmbësorja është transportuar në spitalin e Lezhës dhe mësohet se ka marrë fraktura në trup.

Aksident në superstradën Lezhë-Shkodër, ruloti i gjermanëve përfundon në arë

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit