-sidi education-spot_img
2.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

E rëndë në Tiranë/ E zuri korrenti, i riu vdes në shtëpi

Kryesoret

Ngjarje e rëndë në Tiranë. Në fshatin Maknor ka vdekur një i ri. Viktima është me inicialet E. D.

32-vjeçari sipas policisë dyshohet se aksidentalisht ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në banesë dhe për pasojë ka humbur jetën.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit