-sidi education-spot_img
2.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Humbën në Moglicë, gjenden pas 2 orësh turistët francezë

Kryesoret

Gjashtë turistë francezë për rreth dy orë kishin humbur rrugën në pyjet e Dusharit në zonën e Moglicës, Maliq.

Mësohet se, për rreth 2 orë kërkime turistët janë gjetur në gjendje të mirë shëndetësore.

Ata  u gjetën nga banorët e zonës që i njohin mirë ato rrugë, në mbështetje dhe nga policia. Turistët kishin shkuar me motorë dhe biçikleta.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit