-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Forca të shumta sigurie në autostradën Tiranë-Durrës, evakuohen banorët

Kryesoret

Një zjarr i përmasave të mëdha ka përfshirë mbrëmjen e sotme një fabrikë në autostradën Tiranë-Durrës.

Ende është e paqartë se çfarë e ka shkaktuar zjarrin, por Ministria e Brendshme ka bërë thirrje që të mos kalohet nga aksi në fjalë në të djyja senset e lëvizjes.

Ndërkohë në vendngjarje mësohet se ndodhen shërbimet e policisë dhe forcat zjarrfikëse.

Zjarr i madh në aksin Tiranë-Durrës, Ministria e Brendshme: Mos kaloni në autostradë

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit