-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Shtëpinë e mbuloi flaka! Tre familjarë dolën, i moshuari vdiq brenda

Kryesoret

Foto ilustruese

Një 76 vjeçar nga Malisheva humbi jetën si pasojë e një zjarri që përfshiu shtëpinë e tij sot në orët e para të mëngjesit. Bashkë me të kanë qenë duke banuar në shtëpi edhe tre persona të tjerë, të cilët kishin arritur të shpëtonin nga zjarri. Lajmin e ka konfirmuar Sheremet Elezaj, zëdhënës i policisë rajonale në Gjakovë.

“Sot rreth orës 02:40,  policia është njoftuar se në fshatin Panorc-Malishevë një shtëpi ishte përfshirë nga zjarri. Policia dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe është kuptuar se në shtëpinë që ishte duke u djegur kishin qenë duke banuar katër persona, njëri prej të cilëve nuk kishte arritur të dilte. Pasi është lokalizuar zjarri është gjetur viktima mashkullor i moshës 76 vjeçare, pa shenja jete (vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes)” tha ai.

Mëngjes tragjik/ Digjet shtëpia, vdes babai i dëshmorit

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit