-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Reshje në të gjithë territorin, çfarë pritet nesër/ Moti

Kryesoret

Ditën e nesërme priten reshje të dobëta ose lokalisht të dobëta në shumicën e qarqeve.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 11 / 19 °C

në vendet e ulëta: 9 / 19 °C

në vendet malore: 5 / 13 °C

Ndërsa era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit