-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Moldavi-Shqipëri, barazojnë vendasit

Kryesoret

Moldavia gjen portën dhe shënon në pjesën e dytë ndaj Shqipërisë duke barazuar.

Moldavi-Shqipëri, vendasit luajnë “për të mos humbur asgjë”, largohet Cikalleshi

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit