-sidi education-spot_img
18.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Tym dhe arrestime në protestën kundër kryetares së Speciales

Kryesoret

Pasditen e sotme është arrestuar kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj në Prishtinë.

Arrestimi erdhi pas aksionit kundër vizitës së kryetares së Dhomave të Specializuara të Kosovë në Hagë, Ekaterina Trendafilova.

Përveç Molliqajt raportohet se janë arrestuar disa aktivistë të tjerë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit