-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Dua Lipa e vendosur, i jep fund romancës

Kryesoret

Dua Lipa mesa duket është ndarë nga i dashuri i saj, regjisori Romain Graves pas 8 muajsh lidhje.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore konfirmoi se kishte nisur një lidhje me Romain në Mars, kur të dy u fotografuan së bashku pas përfundimit të sfilatës së Saint Laurent në Javën e Modës në Paris.

Sips The Sun, ylli i famshëm ka shprehur se dëshiron të përqendrohet vetëm te muzika para publikimit të albumit të saj të tretë.

“Dua dhe Romain kanë ndarë rrugët pas një vere dashurie.”, theksoi një burim për The Sun duke shtuar se “dyshja i dhanë fund lidhjes përpara se gjërat të përkeqësoheshin.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit