-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Bardhi i fik mikrofonin, Paloka “turret” për të qëlluar me shuplakë Petro Koçin

Kryesoret

Seanca plenare e kësaj të hëne është shoqëruar me përplasje të forta mes deputetëve të Partisë Demokratike dhe efektivëve të Gardës.

Deputeti Gazment Bardhi i ka fikur mikrofonin Petro Koçit të PS, pasi këtij të fundit iu dha fjala nga kryetarja e Kuvendit Lindita Nikolla.

Por përveç këtij veprimi, kamerat kanë pikasur dhe momentin kur deputeti tjetër i opozitës Edi Paloka ka tentuar të qëllojë me shuplakë Petro Koçin, por është penguar nga punonjësit e Gardës. Nga ana tjetër deputeti socialist nuk ka lëvizur nga vendi.

12 minuta rezistencë! PS dorëzohet dhe mbyll Parlamentin

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit