-sidi education-spot_img
28.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Flamur Noka

Apeli i dha vulën Berishës, Noka: Tani të rrëzojmë Ramën

Deputeti Flamur Noka ka përshëndetur vendimin e Gjykatës së Apelit që i dha vulën Sali Berishës. “Ditë e mirë për të gjithë demokratët. Zëri i...

PS përjashton Flamur Nokën 10 ditë nga Parlamenti

Sekretariati i Etikës në Kuvend me votat e socialistëve përjashtoi me 10 ditë nga punimet deputetin Flamur Noka. Në relacion theksohet se Noka bllokoi foltoren...

Policia gaz lotsjellës, përplasje para bashkisë së Tiranës

Në protestën e sotme para bashkisë së Tiranës janë lënduar edhe disa nga përfaqësuesit e opozitës. Policia i është kundërpërgjigjur protestuesve me spraj lotësjellës. Për...

LIVE-Nikolla i ‘tërheq veshin’ Bardhit, Noka i merr mikrofonin Naços, agravon protesta

“Ule zërin se nuk të shkon, hollohet shumë. Z. Bardhi të tërheq vërejtjen për bllokimin që po i bën foltores, të lutem po të...

Noka dhe Gjekmarkaj takim me kreun e grupit parlamentar të ‘Forza Italia’: Foksi të arrestimi i Berishës

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Flamur Noka së bashku me nënkryetarin Agron Gjekmarkaj janë takuar sot me kryetarin e grupit parlamentar të Forza Italia,...

LIVE-Noka: Altin Dumani si Aranit Çela, Rama si Enveri

Në seancën e sotme të Kuvendit, deputeti Flamur Noka gjatë diskutimit për projekt-rezolutën për krimet e komunizmit në seancën plenare u shpreh se Edi...

Flamur Noka: Dhuna ndaj Sokol Mëngjesit, dhunë edhe ndaj opozitës

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Flamur Noka, ka reaguar pas sulmit me mjete të forta ndaj avokatit Sokol Mëngjesi. Në një reagim në Facebook,...

LIVE-Noka: Rama në 11 vite zhyti vendin në krim, tani bën kalorësin e antikorrupsionit

Deputeti demokrat Flamur Noka, gjatë fjalës së tij në Kuvend, u shpreh kundër rezolutës së PS-së anti-korrupsion, ku tha se mazhoranca pas 3 vitesh...

Noka: ‘5R’-ja e Rexhës, njësoj si ‘5D’-ja e Veliajt, e pyeta Dumanin, por nuk guxoi

Deputeti i PD-së, Flamur Noka nga Tropoja u kërkoi socialistëve dhe demokratëve që të bashkohen për të shpëtuar sipas tij Shqipërinë që “e ka...

LIVE-Dumani: Berisha sfidoi drejtësinë! Nuk fle i qetë, nuk më rriten veshët, nuk jam peng

Drejtuesi i SPAK-ut, Altin Dumani është përfshirë në debat dhe replika me Flamur Nokën në komisionin e Ligjeve. Noka e pyeti për dosjen e Berishës,...

Latest news

/5pyetjet.al