-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Gazment Bardhi

PD kërkon debat mbi fondet e IPARD për bujqësinë: Ku shkuan mijëra Euro?

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike Gazment Bardhi kërkon zhvillimin e një mocioni me debat lidhur me gjetjet e Zyrës së Bashkimit Evropian...

Nesër protesta, Bardhi dhe Noka: Bashkohuni në betejë!

Nën moton e protestës së 11 korrikut, “Të bashkuar në betejë,” Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Flamur Noka, Kryetari i Grupit Parlamentar, Gazment Bardhi,...

Bardhi dhe Noka ‘zbresin’ në Kombinat: Ejani të rrëzojmë Ramën në 11 Korrik

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Flamur Noka, kryetari i Grupit Parlamentar, Gazment Bardhi kanë zhvilluar takime me banorët e Kombinatit në Tiranë. Noka u bëri...

Presidenca sqaron vendimin për dekretimin e zgjedhjeve në Himarë, reagon Bardhi: Nuk është vetëm shërbëtor i Ramës

Presidenca ka reaguar duke shpjeguar vendimin e KQZ-së, për dekretimin e datës për zgjedhjet e reja në Himarë. Menjëherë pas reagimit të Presidencës kreu i...

Vetëvrasja e Pal Trashaj/ Përplasje në Kuvend mes Bardhit dhe Shalsit

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Demokratike Gazment Bardhi kërkoi nga Kuvendi që të hetojë institucionet që japin kredi pasi pasojat po i vuajnë...

‘Kurvë burrë’! Si nisi sherri në Kuvend? Braçe-Bardhit: Je legen (LIVE)

Kuvendi sot ka nisur me debate pasi Lindita Nikolla nuk ka pranuar kërkesën e grupit të PD-së për interpelancë me kryeministrin Rama në lidhje...

LIVE-Kuvendi/ Nikolla: Mafie jeni vetë! Bardhi dhe Noka në foltore

Vazhdojnë debatet e forta në Kuvend, pasi Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla nuk u ka dhënë fjalën deputetëve të opozitës në momentin që e...

LIVE-Sherri Bardhi-Braçe: Ti vrave njerëz në derën e SPAK-ut

Tensione dhe akuza të forta në Kuvend. Kreu i grupit parlamentar të Partisë Demokratike Gazment Bardhi kërkoi interpelancë me Kryeministrin Edi Rama për emërimin...

LIVE-Kuvendi/ Bardhi: Për çfarë e mori Rama spiunin rumun këshilltar? Gore, dele, ngrije kokën

Partia Socialiste ka rrëzuar kërkesën e PD-së për interpelancë me kryeministrin Edi Rama për emërimin e agjentin e shërbimeve rumune këshilltar. Kryetarja e Kuvendit,...

Bardhi del në rrugë dhe fton qytetarët në protestë

Kryetari i Grupit Parlamentar të PD-së, Gazment Bardhi dhe Sekretari i Përgjithshëm i PD Flamur Noka vijojnë takimet për të ftuar qytetarët në protestën...

Latest news

/5pyetjet.al