-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Arti në zi! Ndahet nga jeta aktori Mirush Kabashi

Kryesoret

Është ndarë nga jeta në orët e para të mëngjesit të sotëm artisti i mirënjohur shqiptar, Mirush Kabashi.

Lajmin e trishtë për ndarjen nga jeta të Mirush Kabashit, e kanë njoftuar familjarët e tij në një njoftim në Instagramin e tij zyrtar.

“Të nderuar Miq, Kolegë dhe Dashamirës, me pikëllim të thellë ju njoftojmë se MIRUSH KABASHI ndërroj jetë të Martën, në datë 5 Dhjetor pas mesënate. Përsa i përket detajeve të ditës, orës së varrimit dhe homazheve do ju komunikojmë në orët në vazhdim.

Me Respekt, Familja Kabashi,” thuhet në lajmërim.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit