-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Vrasja në Fier, fqinjët: Zoti e di nga i erdhi, djalë i mrekullueshëm

Kryesoret

Qyteti i Fierit është tronditur ditën e sotme nga një vrasje me armë zjarri ku mbeti viktimë Erjon Javori.

Ngjarja e rëndë ndodhi në lagjen “16 Prilli” e njohur si lagjja e “Backallinjve” në Fier.

Policia ka rrethuar zonën dhe është vendosur në ndjekje të autorëve duke ngritur postblloqe.

FOTO nga vendi i ngjarjes/ Ky është 41-vjeçari që u ekzekutua me kallash në Fier

Ndërkohë lidhur me ngjarjen ka folur për mediat njjë prej fqinjëve të 41-vjeçarit të ndjerë, i cili thotë se ai nuk ishte person problematik.

“E njoh pasi rritur me ta. Ky djali ka qenë i mrekullueshëm, i edukuar. Nga i erdhi Zoti e di. Nuk dëgjova krisma armësh. Sa dola nga shtëpia, dëgjova që u vra. Ky ka familjen këtu. Vëllezërit i ka në Gjermani. Djalë i shoqëruar,” u shpreh fqinji.

Tronditje dhe frikë në Fier/ U qëllua me disa plumba! 41-vjeçari vdiq në spital

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit