-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

3 të rinjtë vdiqën tragjikisht, Altini Hoti kishte dhe të dashurën në makinë

Kryesoret

Një aksident i rëndë ndodhi në Portrogruaro ku humbën jetë 3 të rinj nga mosha 20 deri në 22 vjeç.

Brenda makinës u gjetën 2 djem dhe një vajzë: Altin Hoti, 22 vjeç, Egli Gjeci 20 vjeç të cilët ishin me orgjinë kosovare si dhe e dashura e Altinit, Xhulia Di Tillio, italiane 21 vjeç.

Për të treguar ëndrrat dhe pasionet e tre miqve, në rrjetet sociale mbeten kujtimet e atyre që i njohën dhe imazhet që postuan në Instagram. Ndër postimet e Altinit, kishte shumë foto dhe me Xhulian, buzëqeshjet dhe momentet e qetësimit me të dashurën e tij. Xhulia po mbaronte universitetin e ekonomisë këtë vit.

Altinit i kishte vdekur një vit më parë dhe vëllai i tij në të njëjtin vend ku ai humbi jetën dje.

“Mezi pres të të ritakoj vëllai im”! Mallkimi i familjes Hoti, humbi dy djemtë në aksident

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Leave a Reply

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit