-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

SPAK lëshon 15 urdhër arreste për inceneratorët, mes tyre drejtori i Veliajt

Kryesoret

SPAK mësohet se ka lëshuar disa urdhër-arreste për aferën e incerenatorëve.

SPAK ka lëshuar gjithsej 15 urdhër-arreste.

Mësohet se këto masa janë për disa drejtorë të Bashkisë Tiranë

Dy prej emrave ndaj të cilëve SPAK ka lëshuar urdhër-arreste janë biznesmenët Klodian Zoto dhe Mirel Mërtiri.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Leave a Reply

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit